Dagbehandeling 

De Lier 4 is een afzonderlijke afdeling voor dagbehandeling met behandelgroepen voor personen die een intensieve semi-residentiële behandeling nodig hebben. Dit is ook mogelijk zonder een voorafgaande 24-uursopname.

De afdeling is opgedeeld in 2 gelijkwaardige behandelteams die ieder met hun eigen expertise werken:

  1. Mentaliseren Bevorderende Therapie (MBT)
  2. Integratief Gedragstherapeutisch behandelprogramma (IGT)

De Lier 4 - IGT- 011 78 83 47 / 011 78 83 48 

Afdelingshoofd
Benny Tiri, 011 78 83 40, benny.tiri[at]asster.be

Psychiater
Dr. Katrien Callens, 011 78 80 11, katrien.callens[at]asster.be

Psychologen
Uschi Poesmans, , uschi.poesmans[at]asster.be

Maatschappelijk werker
Tilly Menjoie, 011 78 83 61, tilly.menjoie[at]asster.be

De Lier 4 - MBT - 011 78 83 41 / 011 78 83 43 

Afdelingshoofd
Melanie Welsch, 011 78 83 30, melanie.welsch[at]asster.be

Psychiater
dr. Marc Hebbrecht, 011 78 80 11, marc.hebbrecht[at]asster.be
dr. Sarah Janssens, 011 78 80 11, sarah.janssens[at]asster.be

Psychologen
Sylvia Claes
Lieven Steeland
Ronny Vandermeeren
Inès Vallina Griera

Maatschappelijk werker
Tilly Menjoie, 011 78 83 61, tilly.menjoie[at]asster.be